Ширина прямокутника 5 см а довжина у 4 рази більша. чому дорівнює площа прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Качкин Данёк.

Ответ:

S = 100 см²

Объяснение:

5 · 4 = 20 (см) - довжина

S = a · b

S = 20 · 5 = 100 (см²)