Знайти координати точки С, яка симетрична точці В(-3;1)відносно точки А (2.5).​


Ответы на вопрос

Отвечает Таран Игорь.

Ответ:

C(7;9)

Обяснение:

А - середина ВС

xA = xB + xC/2          yA = yB + yC/2      

2=-3+xC/2                 5=1+yC/2

4= -3 + xC                  10= 1 + yC

7=x                              9=y

C(7;9)