Знайдіть координати точці В, яка симетрична точці А(-4;3) відносно точки С(-1;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Оскильки точка С, як виявляэться, э серединою видризка АВ, то
-1=(-4+х):2, звидки -4+х=-2, и х=2,
1=(3+у):2, звидки 3+у=2, и у=-1.
Видповидь: В(2;-1).