Прямокутник і квадрат мають рівні площі. Периметр прямокутника дорівнює 50 см, а одна з його сторін

на 7 см менша від другої. Знайдіть сторону квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

12

Пояснення:периметр/2=а+в, де а- це одна сторона прямокутника, а в-інша його сторона. Нехай а=х, а в=х+7

25=х+7+х; 2х=18;х=9.Отже а=9, в=9+7=16.

Знаходимо площу s=9*16=144=12*12=>Сторона квадрату 12.