у трикутнику ABC кут A в 4 рази менше за кут B а кут C на 90° менше за кут B. А) Знайдіть кути

трикутника. б) порівняйте сторони AB і BC​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакина Анна.

Ответ:

A=30 градусів

B=120 градусів

C=30 градусів

A=C тому трикутник рівнобедрений(AB=BC)

Объяснение:

Нехай A=x градусів=>

B=4x градусів;C=4x-90 градусів

Сума всіх кутів трикутника-180

x+4x+4x-90=180

9x=270

x=30=>A=30 градусів

B=4x=4×20=120 градусів

C=B-90=120-90=30