Знайдіть площу кругового сектора з радіусом R і дугою a якщо R = 9, a = 120​


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Алина.

Ответ:

S=\frac{\pi R^{2}\alpha  }{360}  S=\frac{\pi* 9^{2}*120 }{360}≈84.78

Объяснение: