Знайти кількість сторін n-кутника, якщо його сторона дорівнює 540°


Ответы на вопрос

Отвечает Зулькарнеева Валерия.

Ответ:

П'ятикутник, 5 сторін

Объяснение:

(х-2) *180=540

х-2=540/180

х =3+2

х=5