Знайдіть довжину відрізка AB, якщо A(-2; 1; 4),B(-3; -1; 6).срочно....​


Ответы на вопрос

Отвечает Марцевич Артём.

AB = {Bx - Ax; By - Ay; Bz - Az} = {-3 - (-2); -1 - 1; 6 - 4} = {-1; -2; 2}

|AB| = √ABx² + ABy² + ABz²= √(-1)²+ (-2)² + 22 = √1 + 4 + 4 = √9 = 3