Знайдіть координати четвертої вершини паралелограма ABCD, якщо дано координати трьох вершин В(-2;

4;-4), C(4;-2; 5), D(-6; 8; 4).​

Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Ответ:

на фото.

У паралелограма діагоналі АС і BD - рівні, точкою перетину О діляться навпіл.

1. Знайдемо координати точки О за формулою координат середини відрізка.

X= (-2-6)/2= -4

y = (8+4)/2=6

z=(4-4)/2=0

2. Цією ж формулою знаходимо координати точки А:

(x+4)/2=-4             (y-2)/2=6          (z+5)/2=0      

x+4=8                    y-2=12               y+5=0

x= -12                    y=14                    y= -5

Відповідь: А( -12 ; 14 ; -5 )

Объяснение:

основная формула - формула координат середины отрезка.