Визначте кути опуклого шестикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 2:4:5:5:6:8


Ответы на вопрос

Отвечает Косаткина Дарья.

Объяснение:

2х+4х+5х+5х+6х+8х=360

30х=360

х=360:30

х=12

2х=12*2=24

4х=12*4=48

5х=12*5=60

5х=12*5=60

6х=12*6=72

8х=12*8=96

Ответ:24,48,60,60,72,96