Середина відрізка КР, де К(1; -3), Р(7; 5), має координати *


Ответы на вопрос

Отвечает Булгакова Маша.

Ответ:

(4;1)

Объяснение:

Нехай координати середини відрізка PK є точка M з координатами (x_{0};y_{0})

За формулою (див.фотографію) x_{0} = \frac{1 + 7}{2} = \frac{8}{2} = 4

y_{0} = \frac{-3 + 5}{2} = \frac{2}{2} = 1 ;Отже координати точки M(4;1)