БЛАГАЮ, ДУЖЕ ТРЕБА! У трикутнику одна зі сторін дорівнює 12 см, а прилеглі до неї кути дорівнюють

120° і 45°.Знайдіть висоту трикутника, проведену до даної сторони. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыкова Алёна.

Ответ:

h=28,4 см

Объяснение:

Из равнобедренного прямоугольного ΔАВД h=АД=АС+СД

Из  ΔСВД h=СД/tg30° Приравнивая эти выражения имеем

АС+СД=СД/tg30°

12=СД(1/tg30°-1)

СД=(1/tg30°-1)/12=(1/√3/3-1)/12=16,4 см

h=12+16,4=28,4 см