Сторона основи правильної трикутної піраміди 10 см об'єм піраміди якщо її висота 10коренів з 3см


Ответы на вопрос

Отвечает Незнаева Катерина.

Ответ:

250см³

Объяснение:

Sосн=a²√3/4, где а-сторона треугольника.

Sосн=10²√3/4=25√3 см² площадь равностороннего треугольника в основании.

V=1/3*Sосн*h=1/3*25√3*10√3=250см³