Сторона основи правильної трикутної піраміди 10 см обчислити об'єм піраміди якщо її висота

10коренів з 3см

Ответы на вопрос

Отвечает Мырзагалиев Алпамыс.

Ответ:

250 кв см

Объяснение:

Об'єм будь-якої піраміди дорівнює третині добутку площі її основи на висоту, тобто

V = 1/3×SH ,

де S — площа основи піраміди, Н — її висота

площа рівностороннього трикутника:

S= a²√3/4

V= 1/3×10×10×√3/4×10√3=250

Отвечает Горбач Кристина.

Ответ:

V=250см³

Объяснение:

Sосн=a²√3/4, где а-сторона треугольника

а=10см

Sосн=10²√3/4=100√3/4=25√3 см² площадь основания пирамиды.

V=1/3*Sосн*h=1/3*25√3*10√3=250 см³