7*. Знайдіти площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 10 см. а основа 12 см

(есле не сложно можете написать ещё с дано просто мне для кр) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Настя.

Ответ:

Удачи)

Объяснение:

Дано:

ΔАВС ,

АВ = ВС = 10см,

АС = 12см.

Знайти:

S-?

 Розв'язання

У рівнобедреному трикутнику бічні сторони і кути при основі рівні.

АК = СК = АС/2

АК= 12/2

АК= 6см

Тоді з прямокутного трикутника CBK (∠CKB = 90°)

За теоремой Піфагора визначаємо висоту ВК

BC^{2} = BK^{2}+ CK^{2}

BK=\sqrt{BC^{2}- CK^{2}  }= \sqrt{10^{2}-6^{2}  }  =8

Знаходимо площу рівнобедреного трикутника АВС

S= AC*BK/2

S= 12*8/2

S= 48sm^{2}

Отвечает Степанов Илья.

Пояснення: При розв'язуванні задачі використала формулу Герона.