Знайдіть площу прямокутної трапеції з основаю 10 см і 24 см,якщо її більша бічна сторона утворює з

більшою основою 45° Дам 10 балів​,будь ласка, срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Желенков Павел.

Ответ:

ABCD- прямокутна трапеція BC=10см AD=24см кут D=45°

проведемо висоту CK

KD=24-10=14см ∆KCD- прямокутний знайдемо CK за тангенсом tg45°=1 tg=CK/KD CK=tg•KD=1•14=14см

s =  \frac{a + b}{2}h

s =  \frac{10 + 24}{2} 14 = 238

S=238см²


Отвечает Farooq Umar.

Дано:

BC = 10 см

AD = 24 см

∠ADC = 45°

Найти: S

Треугольник CMD равнобедренный, поэтому MC = MD. В то же время, MD = AD – AM = AD – BC, поэтому MC = AD – BC.

S = (AD + BC) / 2 · MC = (AD + BC) / 2 · (AD – BC) = (24 + 10) / 2 · (24 – 10) = 238 см².

Ответ: S = 238 см².