17. У прямій трапеції основи дорівнюють 26 і 36, а більша діагональ є бісектрисою гострого кута.

Обчислити площу цієї трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Андрей.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо бісектриса гострого кута трапеції є діагоналлю трапеції, то бічна сторона рівна верхній основі.

CH = \sqrt{26^{2}-10^{2}  } =24

S =(26+36)* 24/2 =744