Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см а кут при вершині дорівнює 120

градусів.знайдіть висоту проведену з вершини до основи трикутника! Срочно нужнооооо!

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

9 см

Объяснение:

У рівнобедреному трикутнику (трикутнику, в якому дві сторони рівні), висота, проведена до основи, потрапляє у середню точку цієї сторони. Також, ця висота буде бісектрисою кута трикутника, з вершини якого вона проведена.

АД=ДС, ∠АВД=∠СВД = 60°

Якщо у прямокутному трикутнику один з гострих кутів дорівнює 30°, то протилежний цьому куту катет буде дорівнювати половині гіпотенузи.


Отвечает Гаркуша Виктория.

Відповідь:

9см

Пояснення:

Так як △-рівнобедрений, та кут при верщині 120° → кути при основі =1/2 (180-120)=30°

тому висота =1/2 × 18=9, як катет, що лежить напроти кута в 30°, бічна сторона - гіпотенуза