Основою прямої призми є паралелограм, сторони якого 6 см і 8 см, а кут між ними – 150°. Знайдіть

об'єм призми, якщо бічне ребро дорівнює 8 см. Даю 50 баллов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Даниил.

Ответ:

V=192 см³

Объяснение:

V=S*h=24*8=192 см³

S=6*sin30°*8=24 см²