Знайти суміжні кути один з яких на 28° більший від другого


Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

76 та 104

Объяснение:

x + (x-28) =180

x+x -28 = 180

2x = 152

x = 76

1 кут 76

2 кут 76+28=104