Сторони трикутника =12см,16см,18см. Знайдіть найбільшу висоту трикутника,якщо його найменша

висота =4см

Ответы на вопрос

Отвечает Садыков Некруз.

Ответ:2

Объяснение:

s=ah/2

s=12*4/2=24

24 cm^2

s=18*h/2

18=18*h/2=h*9

24*9=2