знайдіть радіус кола описаного навколо рівностороннього трикутника якщо висота трикутника дорівнює

15 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Артём.

R= a³/4s=15³/(4*15²√3/4)=15/√3=5√3/cм/