У рівнобедреному трикутнику АСB з основою AB проведено висоту BM кут ABM=34°знайти кут С


Ответы на вопрос

Отвечает Zurey Toma.

Ответ:

Объяснение:

кут а = 90 - 34 = 56 градусів

кут а = кут в (кути біля основи)

кут свм = 56 - 34 = 22 градусів

кут с = 90 - 22 =68 градусів