Побудуй на координатній площині чотирикутник ABCD, якщо A (6; 2), в (6; 6), C (9; 6), D (9; 2).

Визнач, чи є побудований чотирикутникпрямокутником.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зурначян Ангелина.

Ответ:

так це прямокутник

Тому що АВ*ВС=0

a · b = ax · bx + ay · by = 0 · (-3) + 4 · 0 = 0 + 0 = 0

Объяснение: