Сторони прямокутника віносяться як 9:4. Знайдіть його пери метр, якщо різниця його сторін

дорівнює 15 см.а) 78 см;б) 39 см;в) 130 см;г) інша відповідь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цоцоріна Оля.

Объяснение:

а=9х

b=4x

9x-4x=15

5x=15

X=3

a=9×3=27 см

b=4×3=12 cм

Р=2(а+b)=2×(27+12)=78 cм

Ответ : а) 78 см