Площа трикутника дорівнює 12 см, а одна з його сторін 8 см. Знайдіть висоту трикутника, проведену

до цієї сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Будянская Софья.

AC - основа, ВD- висота.

S = АС × ВD÷2

12 = 8 × ВD÷2

12 = 4× ВD

BD = 12÷4 = 3 (см)