6. Сторона паралелограма дорівнює 6 см, а висота, проведена до цієї сторони, дорів-пс 8 см.

Знайдіть площу паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Катюша.

АD = 6см, ВМ = 8 см.

S = AD × BM

S = 6×8 = 48