В трикутнику ABC дві сторони дорівнюють 6 см і 10 см та утворюють кут 150°.Знайти площу цього

трикутника. помогите пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сисюк Аліна.

Ответ:

S=15см²

Объяснение:

Дано:

∆АВС

АВ=6см

ВС=10см

<В=150°

S=?

Решение

S=1/2*AB*BC*sin<B

sin30°=1/2

S=1/2*6*10*1/2=60/4=15см²