Катети прямокутного трикутника відносяться 7 и 24, а його площа дорівнює 336см*. Знайдіть

гіпотенузу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярощук Вілена.

Ответ:  50 см.

Объяснение:

Пусть 1 катет а=7x см, а другой - b=24x см.

Площадь s=1/2ab; 1/2ab=336;  ab=672 см²; 7x*24x=672;

168x²=672;  x²=4;  x=√4=2 см.

a=7x=7*2=14 см.  b=24x=24*2=48 см.  

По т. Пифагора гипотенуза

с=√a²+b²=√14²+48²=√196+2304‬=√2500=50 см.