Сторона ромба діагоналі якого дорівнюють 10 см і 4√14см​


Ответы на вопрос

Отвечает Голишев Тимофей.

Ответ:  9 см.

Объяснение:

Сторона ромба равна a=(√d1²+d2²)/2=(√10²+(4√14)²)/2=

=(√100+224)/2=√324 /2=18/2=9 см.