3. Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо один із них у 4 рази менший від

іншого.СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Уля.

x*4- кут при вершині

х -1 кут при основі

х -2 кут при основі

х*4+х+х=180°

6х =180°

х=180°÷6

х=30 -1 і 2кути при основі

4*30=120-кут при вершині