бична сторона ривнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3:8

рахуючи від вершини кута при основі трикутника знайдіть основу трикутника якщо його перимет 64

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Павло.

Ответ:

c=6*16/7=\frac{96}{7}

Объяснение:

Точки дотику вписаного кола до сторін трикутника відсікають три пари рівних між собою відрізків.

Отже бічна сторона а=3х+8х=11х=в, а основа с=3х+3х=6х, оскільки відношення рахується від вершини кута при основі.

P=a+b+c\\64=11x+11x+6x\\7x=16\\x=\frac{16}{7}

c=6*16/7=\frac{96}{7}