Знайдіть середню лінію трапеції, якщо її висота дорівнює 7 см, а площа 35 см.А. 28 см.Б. 5 см.В.

2,5 см.Г. 14 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

S = C \times h =>  C = \frac{s}{h}

C = \frac{35}{7} = 5 см.

Відповідь: Б. 5 см.

Отвечает Лисюк Сергій.

Ответ:

5 см

Объяснение:

Площа трапеції дорівнює середній лінії помноженій на висоту, звідси

середня лінія=35:7=5 см.