Бісектриса кутів A і B трикутника ABC утворюють зі сторонами трикутника кути 20 і 35

відповідно.Знайти кут C

Ответы на вопрос

Отвечает Акетай Аружан.

Ответ:

70°

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АМ - бісектриса,  ВК - бісектриса, ∠САМ=20°, ∠ВАМ=35°. Знайти ∠С.

За визначенням бісектриси трикутника

∠МАС=∠ВАМ=20°;  ∠ВАС=20+20=40°

∠АВК=∠СВК=35°;  ∠АВС=35+35=70°

∠С=180-40-70=70°


Отвечает Гайфутдинов Тима.

Ответ:

70°

Если бисектриса углов В и А делит углы на 35° и 20°, то

<А=20*2=40°

<В=35*2=70°

<С=180-(40+70)=180-110=70°

Объяснение: