з вершини трикутника з основою а 60 проведено висоту h 12 і медіану m 13 знайти більшу бічну

сторону​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Решение дано на фото.


Отвечает Чистякова Ульяна.

Ответ:

37 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС, ВЕ - висота, ВЕ=12 см,  ВК - медіана, ВК=13 см, АС=30 см. Знайти ВС.

Розглянемо ΔВЕК - прямокутний, за теоремою Піфагора ЕК=5 см.

АК=СК=60:2=30 см за властивістю медіани

АЕ=АК-ЕК=30-5=25 см.

ΔАВЕ - прямокутний. За теоремою Піфагора АВ=21,9 см.

sin∠ВКЕ=12/13=0,923;  ∠ВКЕ=67°

∠ВКС=180-67=113°

Знайдемо ВС за теоремою косинусыв:

ВС²=ВК²+КС²-2*ВК*КС*cos113°=169+900-2*13*30*(-0,39)=13732

ВС=√13732≈37 см.