У прямокутному трикутнику, катети якого дорівнюють 15дм і 20 дм, проведено висоту з вершини

прямого кута та бісектриси обох кутів, утворених висотою з катетами. Знайти відрізок гіпотенузи, обмежений бісектрисами.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

с^2=15^2+20^2

с^2=225+400=625

с=25

а^2=а1×с

а1=а^2/с

а1=225/25

а1=9

b1=b^2/c

b1=400/25

b1=16