У прямокутній трапеції бічна сторона дорівнює 6 см. Знайти висоту трапеції,якщо кут при основі

дорівнює 45°

Ответы на вопрос

Отвечает Ханина Катя.

1 Варіант

Якщо ця сторона під прямим кутом до основ, то вона дорівнює висоті

2 Варіант

Ця сторона під кутом 45 до основ

sin45=√2/2=h/6√2

h=6 см