довжина перпендикуляра опущеного з точки перетину його діагоналей на сторону дорівнює 3 см

.Обчислити периметр квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Дарья.

Объяснение:

см фото,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,


Отвечает Плетнёва Аля.

Объяснение:

а=2×3=6 см

Р=4×а=4×6=24 см