Кут 1 і кут 2 суміжні, кут 1 - кут 2 = 36°​


Ответы на вопрос

Отвечает Komarov Vlad.

Ответ:

108°, 72°

Объяснение:

Введемо змінну X.

Перший кут=x+36, другий кут=x.

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

x+36+x=180

2x=180-36

2x=144

x=72

Перший кут дорівнює 72+36=108°, другий кут дорівнює 72°