Знайдіть площу рівностороннього трикутника,якщо його периметри дорівнює 24см


Ответы на вопрос

Отвечает Исаков Данил.

Ответ:

16√3

Объяснение:

P/3=24/3=8 см - сторона треугольника

S= 8²√3 *1/4=16√3 см² площадь треугольника

Отвечает Назарова Маргарита.

Ответ:

16√3 см²

Объяснение:

24:3=8 (см) довжина сторони трикутника

24:2=12 (см) напівпериметр трикутника

За формулою Герона

S=√(12*4*4*4)=√768=16√3 см²