Знайдіть координати середин сторін трикутника ТОР, якщо: Т(2;3), О (-1;0), Р(2;-3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Сергей.

Середина ТO—M

Середина OP—N

Середина TP—K

Mx=(Tx+Ox)/2=2-1/2=0,5

My=(Ty+Oy)/2=3+0/2=1,5

M(0,5;1,5)

Nx=(Ox+Px)/2=-1+2/2 = 0,5

Ny=(Oy+Py)/2=0-3/2 =-1,5

N(0,5;-1,5)

Kx=(Tx+Px)/2=2+2/2=2

Ky=(Ty+Py)/2=3-3/2=0

K(2;0)