ΔАВС=ΔPMK. Відомо, АВ=8 см, ВС=5см, АС=10см, ∟А=400, ∟В=600, ∟С=800. Знайдіть кути й периметр

трикутника PMK​

Ответы на вопрос

Отвечает Амизова Арифа.

Ответ:

1. AB=PM; BC=MK; AC=PK, як відповідні сторони рівних трикутників

2. з кроку 1 слідує:

AB=PM=8 cm

BC=MK=5 cm

AC=PK=10 cm

3. P∆=PM+MK+PK=8+5+10=23 cm

4. кут A=P; кут B=M; кут C=K, як відповідні кути рівних трикутників

5. з кроку 4 слідує:

кут А=Р=400

кут В=М=600

кут С=К=800

Відповідь: кут Р=400; кут М=600; кут К=800; Р∆=23 cm