У рівнобедреному трикутнику АВС з основою АС кут В=42 Визначте два інших кути трикутника (69,69)


Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.

Відповідь:

ВАС = 69°, ВСА = 69°.

Пояснення:

Добуток кутів трикутника дорівнює 180°. У рівнобедренного трикутника кути при основі рівні між собою. Одже кут ВАС = ВСА = ( 180 - 42 ) / 2 = 138 / 2 = 69°