Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 2) різниця добутку чисел -1,5 і 4 та числа 2; 3)

добуток суми та різниці чисел -1,9 і 0,9; 4) куб різниці чисел 6 і 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Баембитова Диана.

Ответ:

2) -1,5×4-2=-8

3) (1.9+0.9)×(1.9-0.9)=2.8

4) (6-8)³=-8