Сторони прямокутника дорівнюють 8 дм і 14 дм. Обчислити сторони квадрата, периметр якого дорівнює

периметру прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Софья.

Ответ:

11 дм

Объяснение:

Р=2×(а+б)

Р=2×(8+14)=22×2=44 дм

у квадрата чотири сторони, і вони всі РІВНІ. отже, 44÷4=11 дм