Побудуй кут синус якого дорівює 0,7


Ответы на вопрос

Отвечает Лысых Вероника.

Ответ:

Объяснение:

sinA = 0,7 .

      1) Будуємо прямий ∠ С ;   ∠ С = 90° .

      2) Від вершини С кута на одній його стороні відкладаємо

СВ = 3,5 см .

       3) Проводимо коло з центром в т. В  і радіусом 5 см . Точку

перетину кола з другою стороною ∠ С позначимо т. А . Сполучаємо

точки А  і  В ; утворився цікавий для нас прямокутний ΔАВС .

Дійсно ,  sinA = BC/AB = 3,5/5 = 0,7 ;    sinA =  0,7  .