Знайдіть периметр паралеограма, сторони якого дорівнюють 3 см і 9 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяева Анастасия.

Відповідь:24

Пояснення: протилежні сторони паралелограма рівні. 3+3+9+9=6+18=24

Отвечает Першина Вика.

Ответ:

бро, 24 см выйдет!