Знайдіть висоту рівностороннього трикутника із стороною 4см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

Якщо сторона рівностороннього трикутника дорівнює 4 см(за умовою), то за формулою знаходження висоти маємо рівняння:

h =  \frac{a \sqrt{3} }{2}  =  >  \frac{4 \sqrt{3} }{2}  = 2 \sqrt{3}  = 3.46