Сторони прямокутника відносяться як 3:4, а його діагональ дорівнює 10 см. Обчислити периметр

прямокутника.срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцев Влад.

Ответ:

28 см

Объяснение:

Діагональ ділить прямокутник на два рівних прямокутних трикутника.

Катети даних трикутників 3х см та 4х см, тоді гіпотенуза 5х (єгипетськийтрикутник)

5х=10;  х=2

Сторони прмокутника:  ширина 3*2=6 см,довжина 4*2=8 см.

Р=2(6+8)=28 см