СРОЧНО!!!!! 25 БАЛІВ !!!!записати рівняння прямої що проходить через точку A(1;1) і паралельна

прямій y=2x-3​

Ответы на вопрос

Отвечает Бураева София.

Ответ:         у = 2х - 1 .

Объяснение:

Рівняння прямої  через точку A(1;1) і паралельна прямій y=2x-3​ .

у = k₁x + b₁ ;            прямі паралельні , тому k₁ = k₂ = 2 .

y = 2x + b₁ ;  A( 1 ; 1 ) :  2 * 1 + b₁ = 1 ;  ----->   b₁ = 1 - 2 = - 1 ;    b₁ = - 1 .

Отже , рівняння шуканої прямої   у = 2х - 1 .